LIFAN CLUB

Клуб владельцев китайских авто Лифан
Текущее время: Пн окт 15, 2018 12:48 pm
SERVICE BOOK LIFAN
   -
Пользовательскии поиск

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Стаття 130 - як оскаржити?
СообщениеДобавлено: Сб сен 22, 2018 11:07 pm 
Постоянный участник

Всім привіт! Мій чоловік вперше попався по 130 статті ... Що робити? Позбавляють чи прав, якщо в перший раз? Або можна розраховувати тільки на штраф? І у скільки обійдеться все це?

Заголовок сообщения: Re: Стаття 130 - як оскаржити?
СообщениеДобавлено: Вс сен 23, 2018 1:48 am 
Постоянный участник

Mara писал(а):
Всім привіт! Мій чоловік вперше попався по 130 статті ... Що робити? Позбавляють чи прав, якщо в перший раз? Або можна розраховувати тільки на штраф? І у скільки обійдеться все це?

Буває й таке, ніхто не застрахований ... Можу тільки сказати одне - без допомоги досвідченого адвоката тут не обійтися. В іншому випадку, згідно з першою частиною статті 130 України - штраф 10200 плюс один рік позбавлення прав. Мій знайомий теж недавно потрапив в аналогічну ситуацію, звертався до послуг адвоката Лобушко Валерія Володимировича, реально допоміг вийти з настільки скрутного становища. Це добре, що відразу звернувся. Так що ви не затягуйте, краще зателефонуйте і проконсультуйтеся, за це гроші не беруть :-)

Заголовок сообщения: Re: Стаття 130 - як оскаржити?
СообщениеДобавлено: Пн сен 24, 2018 12:01 am 
Заинтересовавшийся

Partizan писал(а):

Буває й таке, ніхто не застрахований ... Можу тільки сказати одне - без допомоги досвідченого адвоката тут не обійтися. В іншому випадку, згідно з першою частиною статті 130 України - штраф 10200 плюс один рік позбавлення прав. Мій знайомий теж недавно потрапив в аналогічну ситуацію, звертався до послуг адвоката Лобушко Валерія Володимировича, реально допоміг вийти з настільки скрутного становища. Це добре, що відразу звернувся. Так що ви не затягуйте, краще зателефонуйте і проконсультуйтеся, за це гроші не беруть :-)

Мій знайомий теж недавно потрапив по 130 статті, від огляду на стан сп'яніння відмовився, хоча був абсолютно тверезий. Відразу ж найняв адвоката, виправдали. А так би мало того, що змушений був заплатити штраф, так ще б і прав позбавили.

Часовой пояс: UTC + 2 часа